گزارش برگزاری برخی دوره های قبلی همایش مدیران و رهبران نوآور سازمان های سرآمد
1399/11/11

 

 

 

دکتر محمد بهروزی دبیر سومین همایش ملی مدیران و رهبران نوآور سازمانهای سرآمد ،با اعلام این خبر گفت: در راستای ترویج و توسعه دانش مدیریت و رهبری، تولید آثار فاخر و دانش بنیان، نمایه سازی آخرین دستاوردهای علمی و تحقیقاتی، شناسایی و معرفی پژوهشگران برجسته جهانی نخستین همایش بین المللی مدیران و رهبران نوآور سازمان های سرآمد توسط موسسه فرهنگي هنري راه بهروزي در بوشهر برگزار شد.

 

 

رئيس كنفرانس اظهار کرد: 150 مقاله در این همایش پذیرفته شده  است و اساتید مطرح کشوری و استانی حوزه مدیریت در این کنفرانس مطالب خود را ارائه کردند.

 

 

دکتر بهروزي با بیان اینکه تمام هزینه های انجام شده از طرف موسسه راه بهروزی بوده و هیچ نهاد دولتی آن را بر عهده نداشته افزود: خداراشاکرم که  بستر و ظرفیتی فراهم شد تا  اندیشمندان، محققان و دانشجویان حوزه مدیریت را گرد هم جمع کنیم و درباره آخرین دستاوردهای علمی در این حوزه بررسی و هم اندیشی علمی صورت گرفت.

 

 

گفتنی است موسسه راه بهروزی با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دارای پروانه فعالیت موسسات فناور, دانش به شماره ثبت 105وشماره شناسه ملی10320011367 اداره کل ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی است.

 

 

 

 

در زیر تصاویر نخستین همایش بین المللی مدیران و رهبران نوآور سازمان های سرآمد آورده شده است: